В очікуванні Динамо: Усі учасники плей-оф Ліги чемпіонів

0
2516
Динамо вийшло в Лігу чемпіонів

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться в понеділок, 14 грудня.

У середу, 9 грудня, відбулися матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів у заключних чотирьох групах. Після цього стали відомі 16 команд, які зіграють навесні в 1/8 фіналу турніру.

З першого місця в своїх групах в плей-оф пробилися Реал, Вольфсбург, Атлетіко, Манчестер Сіті, Барселона, Баварія, Зеніт і Челсі.

Друге місце у квартетах зайняли ПСЖ, ПСВ, Бенфіка, Ювентус, Арсенал, Динамо Київ, Гент і Рома.

14 грудня відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Переможці груп зустрінуться з командами, що зайняли другі місця.

За регламентом, у першій стадії плей-оф не можуть зустрітися команди, які виступали в одній групі, представники однієї країни, а також Динамо буде розведено із Зенітом.

Таким чином, навесні в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Динамо може зіграти з іспанськими Реалом, Барселоною і Атлетіко, німецькими Баварією і Вольфсбургом, а також англійським Манчестер Сіті.

Нагадаємо, в останньому матчі групового етапу Ліги чемпіонів Динамо Київ обіграло Маккабі з рахунком 1:0 і вийшло у плей-оф турніру.