Коноплянка не врятував Севілью від поразки у матчі з Гранадою

Sport bigmir,  3 січня 2016, 19:15
0
878
Гранада обіграла Севілью

Унаї Емері залишив Євгена Коноплянку в запасі в матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії

Іспанська Севілья поступилася в матчі 18 туру Прімери в гостях Гранаді з рахунком 1:2 і перервала п'ятиматчеву безпрограшну серію.

Усі м'ячі були забиті в першому таймі. Спочатку у Гранади відзначилися Саксесс Айзек і Адальберто Пеньяранда, а під кінець тайму Вітол відіграв один м'яч.

Гості догравали матч у меншості після видалення Аділя Рамі наприкінці другого тайму.

Український півзахисник андалузців Євген Коноплянка опинився поза стартовим складом і вийшов на поле в середині другої половини зустрічі, але відзначитися не зумів.

Гранада - Севілья 2:1

Голи: Саксесс, 17, Пеньяранда, 37 - Вітол, 45

Гранада: Андрес Фернандес - Доріа, Ломбан, Майнц, Фульке Рубен Перес, Крхін (Агбо, 72) - Саксесс (Ель Арабі, 89), Рочіна (Фран Ріко, 77), Едгар - Пеньяранда

Севілья: Ріко - Маріано (Коноплянка, 74), Рамі, Колодзейчак, Ескудеро - Вітол, Іборра (Кристофоро, 46), Крихов'як, Рейес - Гамейро, Льоренте (Банега, 46)

Попередження: Едгар, Саксесс - Аділ Рамі, Маріано

Вилучення: Рамі, 86