Sport bigmir,  4 січня 2016, 08:25
0
246
Момент з підкатом Ковачевича, після якого Реал залишився в меншості

Мадридський Реал, граючи половину тайму в меншості, не втримав переможний рахунок.

Мадридський Реал і Валенсія зіграли внічию 2:2 в центральному матчі 18 туру чемпіонату Іспанії.

Реал відкрив рахунок на старті поєдинку, коли Роналду вивів Бензема на вільний простір, і Карім легко переграв Доменека.

Валенсія відігралася перед самою перервою, коли Пепе в простій ситуації зніс Гомеса, а Парехо впевнено реалізував 11-метровий удар.

Початок другого тайму виявився за Реалом, але втілити перевагу в забиті м'ячі не вдалося. Переломною виявилася 67-ма хвилина тайму - що охопила низку важливих моментів. Бенітес зняв з гри Бензема, випустивши Васкеса, і тут же Реал залишився в меншості - Ковачич пішов в дурний підкат в центрі поля і підвів команду.

Після видалення Реал не став грати від оборони, а гра пішла на зустрічних курсах, що вилилося в забиті м'ячі. На 81-й хвилині Реал вийшов вперед - красивий м'яч головою забив Бейл. Але вже через хвилину Валенсія зрівняла рахунок - Алькасера ​​залишили одного у воротарському майданчику, а нападаючий збірної Іспанії зобов'язаний реалізовувати такі моменти.

Вже в додатковий час могли забивати як гості, так і Валенсія, але глядачі більше не побачили забитих м'ячів.

Валенсія - Реал 2:2