Sport bigmir,  17 січня 2016, 19:08
0
250
Реал розгромив Спортінг

Реал Мадрид обіграв Спортінг з рахунком 5:1 в матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії

Зі старту поєдинку команда Зінедіна Зідана захопила ініціативу в матчі з одним із аутсайдерів чемпіонату Іспанії.

Свій перший гол клуб із Мадрида вже забив на 7-й хвилині зустрічі. Тоді Тоні Кроос з кутового навісив на ближню штангу, де виявився Гарет Бейл. Останній головою пробив повз голкіпера.

Через 2 хвилини футболісти Реала відзначилися знову. Карім Бензема, отримавши пас у штрафний суперника, віддав передачу на Кріштіану Роналду, який зробив рахунок 2:0. На 12-й хвилині зустрічі відзначився вже сам Бензема, який неймовірним ударом через себе замкнув передачу з флангу від Бейла. На 18-й хвилині зустрічі дубль на свій рахунок записав Кріштіану Роналду.

Повівши в рахунку 4:0, Реал продовжував атакувати суперника, але забити ще їм вдалося вже в кінці першого тайму. На 41-й хвилині Іско вивів Бензему 1 на 1 з голкіпером, і той не схибив, довівши рахунок до 5:0.

Перед самою перервою травму на рівному місці отримав Гарет Бейл, який залишив догравати Реал вдесятьох. Але Спортінг, отримавши на 2 хвилини перевагу, не зумів скористатися подарунком.

У другому таймі у Реала стало не все вдаватися в атаці. Футболісти мадридського клубу стали допускати помилки під час своїх атак, а заміни Зідана по ходу зустрічі, здавалося, заспокоюють темп командної гри "вершкових".

Таким спокоєм скористалися футболісти Спортінга. На 61-й хвилині зустрічі Хоні увійшов у штрафну суперника і прострілив уздовж лінії воріт на Лопеса. Останній, отримавши м'яч, точно відправив снаряд у ворота Реала.

Решту часу команди провели у спокійному темпі, довівши зустріч до фінального свистка.

Реал Мадрид - Спортінг Хіхон 5:1

Голи: Бейл, 7, Роналду, 9, 18, Бензема, 12, 41 - Лопес, 62

Реал Мадрид: Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Пепе, Модріч, Кроос, Іско (Хамес, 60), Бейл (Хесе, 46), Роналду, Бензема (Ковачич, 65).

Спортинг Хіхон: Куельяр, Хорхе Мері, Ернандес Родрігес, Лора, Менендес, Альварес (Аіт-Атман, 61), Лопес, Халилович (Нді, 46), Касесе, Джоні, Герреро (Санабрія, 73).

Попередження: Герреро, Модріч