Sport bigmir,  17 січня 2016, 19:38
0
606
Лукаш Теодорчик був нестримним

Київське Динамо в контрольному матчі обіграло албанський Скендербеу з рахунком 4:1.

У першому таймі рахунок відкрив Дерліс Гонсалес, а в другій половині зустрічі відбувся бенефіс Лукаша Теодорчика, який забив у ворота албанців три голи.

Динамо К - Шкендербеу 4:1

Голи: Д. Гонсалес, 19, Тодорчик, 52, 74, 77 - Ренатіньо, 75

Динамо Київ (1-й тайм): Рудько, Данило Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Гусєв, Гармаш, Петрович, Буяльський, Д. Гонсалес, Мораес

Динамо Київ (2-й тайм): Шовковський, Морозюк, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш, Рибалка, Мякушко, Велозу, Яремчук, Калітвінцев, Теодорчик

Скендербеу (стартовий склад): Шехі, Німага, Османі, Саліхі, Лафіт, Проньйі, Яшаніца, Шкембі, Арап, Вангелі, Ескердінья