Барселона розгромила Атлетік, забивши у ворота суперника шість м'ячів

0
389
Барселона розгромила Атлетік, забивши у ворота суперника шість м ячів
Барселона разгромила в рідних стінах Атлетік

Барселона, опинившись на старті поєдинку в більшості, без проблем обіграла Атлетік Більбао.

17 січня Барселона без проблем обіграла Атлетік у матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії.

Вже на 4-й хвилині зустрічі з поля був вилучений голкіпер клубу з Більбао Горка Іраісос, який у своєму штрафному зніс Луїса Суареса. З цієї причини наставник Атлетіка Ернесто Вальверде змушений був замінити польового гравця на голкіпера. Замість Муньяїна на поле вийшов Яго Еррерін, якому одразу довелося спробувати відбити удар Ліонеля Мессі з пенальті. Але аргентинець не схибив і зі всієї сили відправив м'яч у правий від себе кут, відкривши рахунок.

Атлетік, залишившись удесятьох, після пропущеного м'яча намагався нав'язати свою гру і навіть створив небезпечний момент біля воріт Клаудіо Браво. На 16-й хвилині зустрічі Вільямс вивів на забійну позицію де Маркоса, але останній не зумів переграти голкіпера Барселони, пробивши прямо в нього.

А ось каталонський клуб, захопивши ініціативу, нав'язав супернику свою гру. Барселона багато грала з м'ячем на половині поля Атлетіка і до перерви зуміла збільшити рахунок до 2:0. На 31-й хвилині зустрічі Суарес віддав відмінний пас на Неймара. Той вийшов один на один з голкіпером і лівою ногою, перекинувши м'яч через голкіпера, відправив снаряд точно у ворота.

У другому таймі наставник Барси Луїс Енріке провів вимушену заміну. Через біль у м'язах на поле не зміг вийти Ліонель Мессі, його замінив турецький  півзахисник Арда Туран. Здавалося, що без своєї зірки у Барселони мало що буде виходити в атаці, але всі думки щодо цього були розвіяні вже на 47-й хвилині, коли Луїс Сарес забив третій м'яч Барселони в ворота Атлетіка.

Каталонці продовжували атакувати і до фінального свистка зуміли забити ще тричі. Гол на свій рахунок записав Іван Ракітіч, ​​а Луїс Саурес в час, що залишився, забивши ще два м'ячі, оформив у цьому матчі хет-трик. Рахунок матчу 6:0, і Атлетік уже 20 січня спробує помститися Барселоні за таку принизливу поразку в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії, який відбудеться в Більбао.

Барселона - Атлетік 6:0

Голи: Мессі, 7 (пен), Неймар, 31, Суарес, 47, 68, 82, Ракітіч, ​​62

Барселона: Браво, Суарес, Піке, Альба (Бартра, 69), Маскерано, Алеіш Відаль, Ракітіч (Серджи Роберто, 63), Бускетс, Іньєста, Неймар, Мессі (Туран, 46)

Атлетік: Іраісос, Сан Хосе, Лапорт, Ечейта, Де Маркос, Муніаін (Яго Еррерін, 6), Беньят (Ітурраспе, 63), Боведа, Ерас, Баленсіага, Іньякі Вільямс (Сабін Меріно, 56)

Попередження: Маскерано, Піке - Де Маркос, Ерас

Вилучення: Іраісос, 4