Шахтар програв Корінтіансу і завершив Florida Cup без перемог

Sport bigmir,  21 січня 2016, 08:40
0
263
Шахтар програв Корінтіансу

Голи Тайсона і Коваленка не врятували "гірників" від поразки в матчі з чемпіоном Бразилії.

У другому і заключному поєдинку міжнародного турніру Florida Сup Шахтар зустрічався з чемпіоном Бразилії Корінтіансом і програв з рахунком 2:3

У першому таймі краще на полі виглядав Корінтіанс, тоді як Шахтарю довелося грати на контратаках. У підсумку "гірники" через помилки в обороні тричі пропустили, лише один раз вразивши ворота суперника у відповідь - Степаненко вибив м'яч зі штрафної, Нем віддав на хід Тайсону, який на швидкості втік від опікунів і технічно пробив повз воротаря.

Підсилити гру Шахтаря допомогли заміни у другому таймі, завдяки чому вдалося відквитати один м'яч. Срна віддав проникаючий пас в район воротарської зони, цю передачу підхопив Коваленко і пробив точно в дальній кут.

В останні 10 хвилин матчу Шахтар мав кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, але м'яч більше у воротах Корінтіанса не опинився.

Корінтіанс - Шахтар - 3:2

Голи: 1:0 Данило (12), 1:1 Тайсон (23), 2:1 Анхель Ромеро (36), 3:1 Анхель Ромеро (44), 3:2 Коваленко (81)

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Дентіньйо, Нем (Коваленко, 64), Марлос (Зубков, 77; Ордець, 83), Тайсон, Феррейра (Гладкий, 64)

Вилучення: Кучер (82)