Барселона здобула непросту перемогу над Малагою

Sport bigmir,  23 січня 2016, 19:04
0
269
Барселона обіграла Малагу з рахунком 2:1

Барселона обіграла Малагу з рахунком 2:1 в матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Подробиці матчу: Малага - Барселона 1:2

У суботу, 23 січня, Барселона в матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії грала на виїзді проти Малаги.

Вже на старті поєдинку каталонцям вдалося вийти вперед. Після розіграшу штрафного Луїс Суарес увійшов у штрафний і віддав пас уздовж лінії воріт на Муніра. Останній, опинившись з м'ячем перед порожніми воротами, не промазав.

Після забитого гола Барселона намагалася нав'язати супернику свою гру, але Малага чинила опір і намагалася на рівних грати з грандом чемпіонату Іспанії.

На 14-й хвилині Малага мала чудову нагоду зрівняти рахунок. Кастро пробив з лінії штрафного по воротах Барселони. Клаудіо Браво, відбиваючи м'яч убік, відправив снаряд у штангу. Шарлес, опинившись першим на добиванні, пробив точно в голкіпера.

Ще один момент для взяття воріт Барселони Малага мала на 25-й хвилині. Тоді два її гравці вийшли на Маскерано, але, бажаючи заплутати суперника, заплуталися самі і, зрештою, втратили м'яч.

Команді Хав'єра Гарсії до перерви таки вдалося зрівняти рахунок. На 32-й хвилині Хуанпі сильним ударом пробив по воротах Барси. М'яч, ударившись об груди Маскерано, влетів у сітку.

Футболісти Барселони жваво почали другий тайм. Одна з перших атак каталонців у другому відрізку гри закінчилася голом. Ліонель Мессі ударом «ножиці» відправив м'яч у ворота, після пасу з лівого флангу від Адріано.

Барселона, навчена в першому таймі, не дозволяла Малазі грати на рівних. Але тим все одно вдалося провести кілька небезпечних випадів. На 56-й хвилині Чоп міг розстрілювати ворота Барселони після прострілу Кастро, але Браво вчасно вийшов з воріт і перервав передачу. Ще один чудовий момент зрівняти рахунок Малага мала на 85-й хвилині. Тоді Кастро з лівого флангу прострілив у центр штрафного на Шарлеса, але останній якимось дивом відправив м'яч із забійної позиції вище воріт.

У час, що залишився, Барселона взяла під контроль м'яч, не дозволивши своєму супернику створити щось біля воріт Клаудіо Браво. Матч так і закінчився з рахунком 2:1 на користь Барси, яка тимчасово вийшла на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

Малага - Барселона 1:2

Голи: Хуанпі, 32 - Ель Хаддаді, 2, Мессі, 51

Малага: Камені, Торрес, Росалес, Анхелері, Велігтон (Дуда, 83), Камачо, Хуанпі, Кастро, Ресіо (Форналс, 71), Чоп (Санта Крус, 80), Шарлес

Барселона: Браво, Адріано (Роберто, 75), Вермален (Матьє, 46), Маскерано, Відаль, Бускетс, Туран, Іньєста, Ель Хаддаді (Ракітіч, ​​56), Суарес, Мессі

Попередження: Шарлес, 26; Форналс, 86, Дуда, 90+4 - Вермален, 45; Мессі, 66; Туран, 71