Лукаш Теодорчик приносить перемогу Динамо на останніх хвилинах матчу

Sport bigmir,  24 січня 2016, 20:15
0
1317
Автор останнього забитого гола в матчі Лукаш Теодорчик

Столичний клуб у контрольному поєдинку обіграв китайський Цзянсу Сайнті з рахунком 3:2.

Товариський поєдинок між командами київського Динамо і Цзянсу Сайнті закінчився з рахунком 3:2 на користь української команди.

Гра почалася у спокійному темпі, команди придивлялися одна до одної і лише ближче до кінцівки першого тайму кияни змогли двічі відзначитися у воротах китайського клубу. Голи на рахунку Сергія Рибалки і Даніло Сілви.

Другий тайм столичному клубу вдався куди гірше. Китайці забили після того, як арбітр угледів фол з боку Гармаша у штрафному майданчику і призначив одинадцятиметровий удар. Відновив рівновагу в матчі хорватський футболіст бразильського походження Саммір.

Перемогу в поєдинку приніс польський нападаючий Динамо Лукаш Теодорчик, який, прийнявши м'яч спиною до воріт, розвернувся і вдало пробив по воротах, таким чином натякаючи Сергію Реброву, що саме він гідний виходити у стартовому складі киян.

Динамо - Цзянсу Сайнті 3:2

Голи: Рибалка, 32, Сілва, 35, Теодорчик, 86 - Відар, 53, Саммір, 74

Динамо: Шовковський (Рудько, 65), Сілва (Андрієвський, 71), Хачеріді (Бурда, 71), Драгович (Ягодінскіс, 71), Віда (Антунеш, 62), Рибалка (Петрович, 64), Гармаш (Велозу, 62) , Буяльський (Яремчук, 71), Гонсалес (Мякушко, 70), Гусєв (Морозюк, 62), Мораес (Теодорчик, 62)

Цзянсу Сайнти: Жанг Зіпенг, Ліу Вей, Лі Анг, Ліу Яньє, Ву Ксі, Жоу Юн, Дже Вей, Рен Ханг, Жанг Ксінлін, Ку Ченг, Ескудеро