Мадонна як стимул: Шахтар здобув перемогу над шведським Хаккеном

Sport bigmir,  25 січня 2016, 08:22
0
295

Голи Гладкого, Марлоса і Феррейри принесли "гірникам" перемогу над представником елітного шведського дивізіону

Донецький Шахтар впевнено здобув перемогу над представником елітного шведського дивізіону Хаккеном.

"Гірники" з перших хвилин заволоділи ініціативою і спершу Тайсон потрапив у штангу, а вже в наступній атаці Срна знайшов пасом Гладкого, який з лінії штрафного перекинув воротаря.

Шведи відповіли через три хвилини. Мохаммед прострілив у район одинадцяти метрів - Єремєєв був точний.

У середині тайму своє слово також сказав Марлос. Бразилець скористався помилкою оборони Хаккена, обіграв кількох футболістів, включаючи воротаря, і вивів "гірників" вперед.

Після перерви підопічні Мірчі Луческу продовжували тримати ініціативу в своїх руках, а Хаккен перебудував власну гру під контратаки. Це більше принесло плодів Шахтареві, який на 59-й хвилині забив втретє. Дентіньйо прийняв м'яч на правому фланзі і покотив в боротьбу, Марлос втік від опікуна і перевів на Феррейру, який у дотик вразив ціль.

Зазначимо, що у футболістів Шахтаря була додаткова мотивація на цей матч. У разі перемоги Мірча Луческу погодився б їх відпустити на концерт американської поп-діви Мадонни. У підсумку, перемога з рахунком 3:1, і тепер є можливість цікаво провести вечір.

Шахтар - Хаккен (Швеція) - 3:1 (2:1)

Голи: Гладкий (12), Марлос (24), Феррейра (59) - Єремєєв (15).

Шахтар: П'ятов (Сарнавський, 76), Срна (Кобін, 70), Кучер (Кривцов, 46), Ракицький (Матвієнко, 73), Ісмаїлі (Шевчук, 70), Степаненко (Коробенко, 76), Малишев (Дентіньйо, 46) , Марлос (Арабідзе, 70), Тайсон (Коваленко, 63), Веллінгтон (Зубков, 63), Гладкий (Феррейра, 46; Борячук, 76).