0
243
Коваленко був одним з найкращих на полі

Мірча Луческу зробив ставку переважно на молодих футболістів, посиливши склад кількома гравцями основи.

Донецький Шахтар продовжив переможну серію товариських матчів у США, розгромивши американський Бока-Ратон.

Команди почали без розвідки і вже в дебюті обмінялися забитими м'ячами. На влучний удар Бардетта низом гірники швидко відповіли голом Ордеця після подачі Коваленка зі стандарту - 1:1.

Шахтар володів ініціативою і перед перервою вийшов вперед: на 35-й хвилині Зубков зробив ривок, прибрав захисника і відправив м'яч у дальній кут.

У другому таймі порцію ігрового часу отримали Микола Матвієнко, Андрій Борячук і Гіоргі Арабідзе. Останній став героєм кінцівки матчу, оформивши дубль - спершу Арабідзе майстерно виконав штрафний, а потім реалізував в гол передачу Борячука. Між голами Гіоргі Коваленко відправив м'яч у ціль з передачі Зубкова.

Бока-Ратон (Бока-Ратон, США) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 1:5 (1:2)

Голи: 1:0 Бадетт (2), 1:1 Ордець (5), 1:2 Зубков (35), 1:3 Арабідзе (64), 1:4 Коваленко (85), 1:5 Арабідзе (90)

Шахтар: Сарнавський, Кобін, Кривцов (Матвієнко, 46), Ордець, Шевчук (к), Малишев (Степаненко, 83), Дентіньйо (Коробенко, 37), Коваленко, Веллінгтон (Арабідзе, 46), Зубков, Феррейра (Борячук, 46)

За матеріалами: ФК Шахтер