0
152
Передматчеве фото "помаранчево-чорних"

Донецький клуб продовжує підготовчі збори у США

Донецький Шахтар продовжив переможну серію товариських матчів у США, перемігши американський Форт-Лодердейл Страйкерс.

Якщо в попередньому матчі Мірча Луческу зробив ставку переважно на молодих футболістів, то в цьому матчі "гірники" пробували награвати варіант складу, наближений до основного.

Форт-Лодердейл Страйкерс - Шахтар 0:1. Відео голів та огляд матчу

У першому таймі гравці діяли акуратно і безпомилково в центрі поля. Команди обмінялися невикористаними моментами, а кінцівка тайму запам'яталася небезпечними ударами з дальньої дистанції Марлоса і Тайсона, проте і вони були неточні.

Після перерви гра практично не змінилася. Шахтар забив на 78-й хвилині матчу після помилки голкіпера американської команди. Своєю можливістю скористався Марлос. 0:1 - перемога за українською командою.

Форт-Лодердейл Страйкерс (США) - Шахтар (Україна) 0:1

Гол: Марлос, 79

Шахтар: П'ятов, Срна (Кривцов, 86), Кучер, Ракицький (Матвієнко, 86), Ісмаїлі (Шевчук, 66), Степаненко, Коробенко (Кобін, 74), Марлос, Тайсон, Зубков (Арабідзе, 46; Борячук, 74) , Гладкий (Феррейра, 46)

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в попередньому поєдинку Шахтар розгромив американський Бока-Ратон.