238
Шахтар відправив п'ять м'ячів у ворота Маямі Сіті

Шахтар провів свій заключний поєдинок на зборах у США.

Донецький Шахтар впевнено впорався з клубом Маямі Сіті, що представляє американську Premier Development League.

Стартовий склад "гірників" вийшов експериментальним, в якому знайшлося місце лише одному бразильцеві (Ісмаїлі) і цілій групі молодих гравців.

Це не завадило українській команді вже в дебюті гри відкрити рахунок - Срна прострілив уздовж воріт, а Факундо Феррейра з близької відстані спокійно переправив м'яч у сітку.

Ще через шість хвилин він же у схожій ситуації зробив дубль: Срна перевів м'яч наліво на Гіоргі Арабідзе, який прострілив на дальню штангу в напрямку аргентинця - 2:0

На 24-й хвилині рахунок зріс до великого. Віктор Коваленко уникнув офсайду і не став зближуватися з воротарем, помітивши ривок Зубкова, якому залишалося закотити м'яч у порожні ворота - 3:0.

У перерві Мірча Луческу зробив п'ять замін, випустивши на поле Василя Кобіна, Миколу Матвієнка, В'ячеслава Шевчука, Андрія Борячука та Олександра Гладкого. Трохи пізніше в гру вступили воротар Богдан Сарнавський та Ярослав Ракицький, який зайняв позицію опорника.

У новому поєднанні "гірники" продовжували контролювати хід матчу, і на 59-й хвилині зобов'язаний був забивати Гладкий, який не влучив у ворота після проходу і ефектної знижки п'ятою Борячука.

На 77-й хвилині нове підключення Шевчука призвело до голу: захисник донеччан обіграв опонента і від лицьової лінії зробив подачу на дальню штангу, де Гладкий головою скинув уздовж воріт на Борячука, якому залишалося переправити м'яч у сітку.

Буквально через хвилину Борячук відгукнувся на довгий закид Кобіна, і в оточенні захисників з-за меж штрафного спокійно відправив м'яч у сітку навісним ударом - 5:0.

У кінцівці господарі активізувалися, на 82-й хвилині Шевчук був вилучений з поля за небезпечний підкат. І тут же Сарнавський виручив "гірників" після розіграшу стандарту. Господарі в більшості намагалися забити гол престижу, проте до фінального свистка рахунок так і не змінився.

Маямі Сіті - Шахтар - 0:5

Голи: 0:1 Феррейра (5), 0:2 Феррейра (11), 0:3 Зубков (24), 0:4 Борячук (77), 0:5 Борячук (78)

Вилучення: Шевчук (82)

Шахтар: Каніболоцький (Сарнавський, 57), Срна (к) (Матвієнко, 46), Кривцов, Ордець, Ісмаїлі (Шевчук, 46), Малишев (Ракицький, 61), Коробенко (Кобін, 46), Арабідзе, Коваленко, Зубков ( Борячук, 46), Феррейра (Гладкий, 46)

За матеріалами: ФК Шахтер