Суперник Динамо в Лізі чемпіонів пробився у фінал Кубка Ліги

0
428
Манчестер Сіті вийшов у фінал Кубка англійської Ліги

Манчестер Сіті вирвав перемогу над Евертоном і у фіналі зіграє з Ліверпулем.

Суперник київського Динамо в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський Манчестер Сіті пробився у фінал Кубка англійської ліги, здолавши за сумою двох матчів Евертон.

Перша гра в Ліверпулі завершилася поразкою МанСіті 0:1, та й матч почався непросто для підопічних Пеллегріні - на 18-й хвилині форвард "ірисок" Барклі відкрив рахунок у матчі.

Манчестер Сіті зусиллями Фернандіньйо швидко зрівняв рахунок, але далі забити, незважаючи на ігрову перевагу, ніяк не вдавалося.

Переломний епізод в матчі стався на 70-й хвилині через грубу помилку суддів. Стерлінг зліва пішов до лицьової і прострілив звідти на де Брайне, який вколотив м'яч у сітку. Але всі повтори показали, що Рахім випустив м'яч за межі поля і сумнівів в цьому бути не може.

Практично відразу ж господарі поставили крапку в матчі, коли Агуеро головою поклав в кут воріт навіс де Брайне і з фіналістом Кубка Ліги все стало зрозуміло.

У фіналі МанСіті зіграє з Ліверпулем, який обмінявся гостьовими перемогами зі Сток Сіті і виграв у серії пенальті 6:5.

Фінал Кубка Ліги відбудеться на столичному Уемблі 28 лютого між матчами проти Динамо в Лізі чемпіонів.