Sport bigmir,  28 січня 2016, 18:19
0
81
Ворскла продовжує підготовку до весняної частини сезону

У четвер, 28 січня, полтавської клуб в товариському матчі обіграв австрійський Ласк з рахунком 1: 0

Ворскла, яка зараз проводить підготовку до весняної частини сезону в Туреччині, зіграла свій перший товариський матч. Суперником полтавського клубу став представник першого австрійського дивізіону Ласк.

Єдиний гол у матчі забив головою новачок Ворскли Олексій Довгий на 41-й хвилині зустрічі.

Ворскла - Ласк 1: 0

Гол: Довгий, 41

Ворскла (1-й тайм): Богуш (Ткаченко, 30), Пердута, Даллку, Ткачук Є., Сімінін (к), Громов, Довгий, Ткачук А., Бартулович, Мельник, Шиндер.

Ворскла (2-й тайм): Ткаченко (Непогодов, 60), Квасний, Дитятьєв, Бобров, Сапай (к), Ребенок, Чеснаков, Скляр, Одарюк, Ковпак, Коломоєць.