0
302
Барселона обіграла Атлетіко, який грав удев ятьох
Ліонель Мессі відзначився за Барселону в матчі з Атлетіко

Барселона обіграла Атлетіко Мадрид з рахунком 2:1 в матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії, що відбувся 30 січня.

Подробиці і трансляція матчу: Барселона - Атлетіко Мадрид 2:1 трансляція матчу

Барселона одноосібно очолила турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. У своєму останньому поєдинку каталонський клуб зустрічався з мадридським Атлетіко, з яким до матчу ділив перше місце.

Команда Луїса Енріке в звичній манері намагалася нав'язати гру супернику, але «матрацники» з перших секунд зустрічі діяли агресивніше при відборі і не соромилися по 2-3 людини йти у відбір.

Така манери гри Атлетіко дала свої плоди вже на 10-й хвилині зустрічі. Тоді Коке, отримавши м'яч з флангу, переправив його точно у ворота, відкривши рахунок у матчі. Барселоні треба було двадцять хвилин, щоб підібрати потрібний ключик до гри суперника і зрівняти рахунок. На 30-й хвилині Ліонель Мессі зрівняв рахунок після точної передачі Альби.

Атлетіко, ганяючись за суперником по всьому полі, почав втомлюватися і ближче до кінця першого тайму став допускати грубі помилки в обороні. Мадридці, захопившись власною атакою, пропустили контратаку Барси, яка стала гольовою. На 38-й хвилині Алвес зі своєї половини поля віддав пас у штрафну суперника на Суареса. Останній, пробивши м'яч між ніг голкіпера, вивів Барселону вперед - 2:1.

А вже під завісу першого тайму Атлетіко залишився в меншості. Головний арбітр зустрічі покарав Луїса Феліпе червоною карткою за грубий фол проти Ліонеля Мессі.

Атлетіко, який розпочав другий тайм вдесятьох, закінчив його удев'ятьох. На 65-й хвилині зустрічі Дієго Годін отримав другу жовту картку, яка перетворилася на червону. Але Барселона, яка отримала значущу перевагу в кількості, до фінального свистка так і не зуміла більше забити. Підсумковий рахунок зустрічі 2:1, і Барселона з 51 очками очолила турнірну таблицю.

Барселона - Атлетіко 2:1

Голи: Мессі, 30, Суарес, 38 - Коке, 10

Барселона: Браво - Дані Алвес (С.Роберто, 82), Піке, Маскерано, Альба - Бускетс, Ракітіч (Туран, 67), Іньєста - Неймар, Мессі, Суарес.

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Годін, Хіменес, Філіпе Луїс - Сауль, Габі (Гамес, 46) - Фернандес (Вьетто, 76), Коке, Феррейра Карраско - Грізманн (Савіч, 67)

Попередження: Годін, Габі, Хуанфран

Вилучення: Філіпе Луїс, 44, Годін, 65