Севілья розгромила Сельту у півфіналі Кубка Іспанії

0
1642
Севілья чотири рази забила Сельті

Євген Коноплянка з'явився на полі під кінець поєдинку.

Іспанська Севілья нашого Євген Коноплянка фактично гарантувала собі участь у фіналі Кубка Іспанії, обігравши в першому матчі півфінальної стадії Сельту з рахунком 4:0.

Севілья повинна була відкривати рахунок в середині першого тайму, але Гамейро не зумів переграти Бланко з 11-метрової позначки. І все ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги андалузців - Банега виконав високу подачу з кутового, яку ударом головою замкнув Рамі.

У другому таймі Севілья дотиснула суперника. Банега і Крон-Делі двічі протягом трьох хвилин відправляли Гамейро практично на побачення з воротарем і в обох випадках форвард був бездоганний. Крапку в матчі під саму завісу поставив Крон-Делі, який, як і Гамейро, з пасу Льоренте вибіг на побачення з Бланко і спокійно реалізував момент.

Євген Коноплянка почав гру з лави запасних і з'явився на полі лише на 74-й хвилині.

Таким чином, відповідні півфінали Кубка Іспанії стають формальністю, оскільки малоймовірно, що Сельта відіграється з 0:4, як на межі фантастики і те, що Валенсія зуміє пробитися в фінал після поразки 0:7 від Барселони.

Севілья - Сельта 4:0