Челсі - Манчестер Юнайтед 1:1. Онлайн трансляція матчу чемпіонату Англії

Sport bigmir,  7 лютого 2016, 19:38
0
259
Челсі - Манчестер Юнайтед: Онлайн трансляція матчу чемпіонату Англії

Челсі з Манчестер Юнайтед зіграють 7 лютого в матчі 25-го туру чемпіонату Англії. Читай онлайн трансляцію матчу з 18:00.

Челсі - Манчестер Юнайтед 0:1

Голи: Дієго Коста (90+1) - Джессі Лингард (61)

Челсі: Основний: Тібо Куртуа, Браніслав Іванович, Сесар Аспілікуета, Кюртен Зума, Джон Террі, Неманья Матіч, Вілліан, Джон Обі Мікел, Сеск Фабрегас, Оскар, Дієго Коста, Тренер: Гус Хіддінк

Манчестер Юнайтед: Основний: Девід де Хеа, Маттео Дарміан, Кемерон Бортвік-Джексон, Крісс Смоллінг, Майкл Каррік, Дейлі Блінд, Джессі Лінгард, Маруан Феллені, Хуан Мата, Уейн Руні, Антоні Марсіаль, Тренер: Луї ван Гал

1: Матч почався.

3: Гравці МЮ спробували прорватися до воріт суперника по лівому флангу, але захист Челсі уважний на перших хвилинах.

5: На перших хвилинах м'яч краще держиться у ногах футболістів МЮ.

8: Бортвік-Джексон із-за меж штрафного пробиває в руки Куртуа.

10: Чотири кутових подали гості в перші 10 хвилин. Активніше почали гру підопічні ван Гала.

13: Каррік пробиває із-за меж штрафного майданчика у руки Куртуа.

16: Челсі вперше у цій грі вдалося втекти до воріт МЮ, але в завершальній стадії атаки під удар Оскара кинувся Дарміан.

18: Куртуа насилу витягнув м'яч із верхньої дев'ятки після удару Марсіаля.

22: Гравець МЮ контролює м'яч на всіх ділянках поля, крім штрафного Челсі, де поки що у захисників "аристократів" не виграли жодної боротьби на другому поверсі.

26: Матіч протягнув м'яч до штрафної МЮ і заробив перший кутовий.

27: Після подачі кутового Дієго почав протестувати, що проти нього грубо грали в штрафному, але повтор показав, що порушення правил не було.

28: Матіч відмінно головою пробив після подачі кутового, але м'яч після красивого стрибка в руках фіксує де Хеа.

30: Варто зазначити, що Челсі вдалося відвести гру від своїх воріт, безболісно витримавши стартовий тиск гостей.

32: Оскар вивів Дієго Косту на ударну позицію, той пробивав у дальній кут, але не влучив.

33: Аспілікуета скинув м'яч під удар Оскару, але півзахисник Челсі з чотирьох метрів пробив над воротами.

35: Вілліан на фланзі обіграв Бортвік-Джексона, прострілив, а Оскару сантиметрів не вистачило, щоб в один дотик відправити м'яч у сітку.

40: Феллаїні після подачі кутового пробив поруч зі штангою.

44: Короткими передачами гравці МЮ довели м'яч до штрафної господарів, але Руні не встиг замкнути простріл Дарміана.

45: Хвилину додав арбітр.

45+1: Террі пробивав з 10-метрів по центру, але м'яч потрапив у руку Блінда і пішов на кутовий. Арбітр не ставить пенальті.

45+2: Челсі не зміг пробити по воротах після подачі кутового. Звучить свисток арбітра. Перерва.

46: Розпочався другий тайм.

47: Після подачі Мати Руні головою пробив у руки Куртуа.

48: Зума пробив вище воріт після удару з дальньої дистанції.

50: Руні прийняв м'яч майже на лінії штрафного, розвернувся і вдарив у кут - Куртуа на місці.

51: Мартіаль пробив поруч зі штангою.

53: Куртуа знову демонструє своє вміння, відбивши удар Руні і добивання Ліндгарда.

55: Перша заміна в матчі: Азар змінює Оскара.

56: Вимушена пауза в грі - Зумі потрібна допомога.

59: Заміна у Челсі: Кехілл змінює Зуму, якого забирають на носилках з поля.

61: ГОООЛ! МЮ виходить уперед. Після прострілу з лівого флангу Руні скинув на Лінгарда, той першим дотиком підробив м'яч, а другим з розвороту вдарив у дев'ятку.

63: Дієго Коста падає у штрафному МЮ, арбітр зупиняє гру, але призначає штрафний удар на лінії штрафного майданчика і показує Блінду жовту картку.

65: Лінгард пробиває повз ворота.

67: Остання заміна у Челсі: Педро Родрігес міняє Матіча.

68: Іванович фактично розстрілював ворота МЮ, але Де Хеа продемонстрував неймовірну реакцію, витягнувши м'яч з-під поперечини.

69: Де Хеа забирає м'яч після подачі Вілліана.

72: Де Хеа відбиває удар Фабрегаса в ближній кут.

74: Руні завдає неточного удару.

76: Челсі тисне в ці хвилини на ворота де Хеа, але поки що їм цей тиск плодів не приносить.

79: Перша заміна у МЮ в матчі: Шнедерлен змінює Феллаїні.

79: Проти Аспілікети фолить Джессі Лінгард.

83: Смоллінг отримує жовту картку.

86: Ще один шанс для Челсі зрівняти рахунок не реалізовує Педро Родрігес.

87: Заміна у МЮ: Депа змінив Лінгарда.

89: Дієго Коста неточно пробив головою після подачі зі стандарту.

90: Арбітр додає 6 хвилин до основного часу матчу. Довго лежав Зума на газоні на початку тайму.

90+1: ГООООЛ! Дієго приносить нічию Челсі. Іспанець вийшов один на один з воротарем, обійшов Давида Де Хеа і відправив м'яч у порожні ворота.

90+4: Руні відправляє м'яч вище воріт.