Sport bigmir,  8 лютого 2016, 20:52
0
247
Гладкий оформив дубль

Донецький Шахтар продовжує підготовчі збори впевненою перемогою над тбіліським Локомотивом.

Поєдинок стартував з масованих атак Шахтаря, і гірникам швидко вдалося повести рахунку. Активний пресинг змусив захисника Локомотива втратити м'яч в боротьбі з Малишевим, який і забив гол.

Другий гол донеччан змайстрували молоді гравці. Під час комбінації Коробенко асистував, а Борячук став автором гола. Але гравці Локомотива зуміли швидко відігратися - за фол Срни був призначений пенальті, який реалізував Бенашвілі. На перерву команди пішли за мінімальної переваги Шахтаря.

Другий тайм видався для підопічних Луческу куди кращим. На 53-ій хв. Марлос забив після прострілу Шевчука. Такий розвиток подій надломив Локомотив, який відразу ж пропустив ще. Менше десяти хвилин минуло, а Гладкий зробив рахунок розгромним. Через хвилину Олександр скористався помилкою голкіпера - і оформив на свій рахунок дубль. Локомотив відповів голом престижу на 90-й хв. 5:2 - впевнена перемога Шахтаря.

Шахтар - Локомотив (5:2)

Голи: Малишев, 8, Борячук, 27, Марлос, 53, Гладкий, 64, 66 - Бенашвілі, 31 (п), Чантурія, 90

Шахтар (1-й тайм): Сарнавський, Срна (к), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Малишев, Коробенко, Коваленко, Тайсон, Веллінгтон, Борячук

Шахтар (2-й тайм): П'ятов, Кобін, Ракицький, Ордець, Шевчук, Степаненко, Коваленко, Марлос, Зубков, Феррейра, Гладкий