Sport bigmir,  9 лютого 2016, 09:13
0
230
Іспанія проходить в півфінал Євро

Іспанія відправила шість м'ячів у ворота Португалії і пробилася в півфінал футзального Євро-2016

8 лютого відбувся чвертьфінальний матч між збірними командами Іспанії та Португалії на Євро-2016 з футзалу. Гра закінчилася з рахунком 2:6 на користь Іспанії.

Фаворити стрімко розвинули свою перевагу точним ударом Маріо Рівільоса і елегантним підсіканням Алекса. На перерву португальці йшли в стані гроггі, але зуміли зібратися, і Рікарднью скоротив розрив, завершивши прекрасну контратаку. Правда, Рауль Кампос майже відразу відновив перевагу в три м'ячі потужним ударом з гострого кута.

Проте Рікардінью не думав здаватися і видав черговий блискучий гол, красиво обігравши Андресіто і немов з гармати вистріливши під поперечину. Команда Жоржа Браcа намагалася вичавити з себе максимум можливого, але іспанці, немов розважаючись, знову забили - дубль оформив Алекс. А потім його приклад наслідував і Маріо Рівільос, відправивши м'яч у порожні ворота через весь майданчик.

В результаті Іспанія проходить до півфіналу Євро з футзалу, де зіграє з переможцем пари Казахстан - Італія.

Раніше повідомлялося, що в іншому чвертьфіналі дня збірна Сербії обіграла Україну 2:1.