Молодь Дніпра здобула перемогу на турнірі в Індії

0
147
Команда Михайленка виграла матч в Індії

У присутності 20 тисяч глядачів українська команда обіграла Шемрок Ровертс.

Дніпропетровський Дніпро з перемоги стартував на міжнародному турнірі Sait Nagjee Amarsee International Tournament в Індії.

На турнір, де також виступає українська Волинь, дніпропетровці відправили молодіжний склад на чолі з тренером Дмитром Михайленком, але вже в першому матчі українці показали, що є серйозною силою, перемігши 17-кратного чемпіона Ірландії Шемрок Роверс.

У присутності 20 тисяч індійських уболівальників українська команда забила два голи і перемогла 2:0.

Відкрив рахунок на 32-й хвилині матчу найактивніший в складі Дніпра Владислав Кочергін. У другому таймі забив Кірєєв, якому віддав гольову Вакулко.

У цілому - впевнена перемога Дніпра, який в турнірній таблиці групи В поступається молодіжці Мюнхена 1860 першим місцем тільки за різницею забитих-пропущених. Німці в першому турі виграли в олімпійської збірної Аргентини - 3:0. Саме з південноамериканцями грати Дніпру в другому турі 12 лютого.

Дніпро (U-21) - Шемрок Роверс 2:0

Голи: Кочергін, 32, Кірєєв, 76