0
1386
Бойко провів першу гру за Бешикташ

З вини українського воротаря його команда двічі пропустила в Кубку Туреччини.

Колишній воротар Дніпра Денис Бойко невдало дебютував за турецький Бешикташ, в який перейшов у січні.

Український воротар вийшов в основному складі в кубковому поєдинку проти Коньяспора і саме його дві помилки коштували Бешикташу двох пропущених голів, через які команда програла 1:2.

Спершу на 64-й хвилині захисник Бешикташа Марсело отримав червону картку, а за фол захисника поставили штрафний, з якого Бойко і пропустив в ближній кут свій перший м'яч в Туреччині.

А за 11 хвилин до фінального свистка Бойко помилився на виході під час подачі кутового, після чого Фіндіклі відправив м'яч у сітку.

Додамо, що у Бешикташа є шанс відігратися - чвертьфінальний матч Кубка Туреччини відбудеться 2 березня.