Євро по футзалу: Іспанія здобуває путівку у фінал в перестрілці з Казахстаном

0
459
Іспанія перестріляла Казахстан в півфіналі

Іспанія і Казахстан порадували глядачів великою кількістю голів.

Матч стартував несподівано для фаворитів зустрічі - іспанців. Казахи відкрили рахунок на 4-ій хвилині зусиллями Довганя. Однак збірна Іспанії швидко зібралася і багато часу на відіграш не знадобилося. Бебе зрівняв рахунок на 8-ій хвилині, а ближче до перерви багато питань було знято. Спочатку забив Мігелін і майже відразу ж відзначився Рауль Кампос. 3:1 до перерви давали хороший заділ для іспанців.

У другому таймі Алекс зробив рахунок розгромним, але інтрига все одно залишалася жива. Варто віддати належне збірній Казахстану, яка боролася до кінця і скоротила відставання до одного гола, але в підсумку клас узяв своє і другий гол Рауля Кампоса зафіксував рахунок 5:3 і вивів Іспанію до фіналу, де має зустрітися з Росією.

Іспанія - Казахстан 5:3

Голи: Бебе, 8, Мігелін, 17, Рауль Кампос, 18,39, Алекс, 27 - Довгань, 4, Лео, 36, Жаманкулов, 38