0
226
Сандерленд обіграв МЮ

МЮ програв Сандерленду в матчі 26-го туру чемпіонату Англії.

Манчестер Юнайтед сенсаційно поступився аутсайдеру Сандерленду з рахунком 1:2 в матчі 26-го туру чемпіонату Англії.

Вже на 3-й хвилині новачок Сандерленда Хазрі подавав зі штрафного, м'яч пролетів повз усіх футболістів і від штанги потрапив у дальній кут воріт іспанця.

Лише наприкінці тайму гравці Манчестер Юнайтед прийшли в себе, заволоділи ініціативою і зрівняли рахунок зусиллями Мартіаля, який добив м'яч у ворота після того, як Манноне впорався з ударом Мати.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі практично без моментів, хоча саме футболісти Сандерленда були ближчі до перемоги. В одному з таких епізодів Ндоє вийшов один на один з Де Хеа, але не зумів переграти воротаря.

І все ж господарі зуміли вирвати перемогу. На 82-й хвилині Коне під час подачі кутового високо вистрибнув і головою від газону потужно прошив Де Хеа.

Сандерленд - МЮ 2:1

Голи: Хазрі, 3, Коне, 82 - Мартіаль 39

Сандерленд: Манноне, Йедлін, Коне, О'Ши, Кірххофф (Родвелл, 15), ван Аанхольт, М'Віла, Каттермол (Тойвонен, 85), Хазрі, Дефо (Боріні, 71), Ндоє

МЮ: Де Хеа, Дарміан (Лав, 38), Смоллінг, Блінд, Бортвік-Джексон, Каррік, Шнейдерлен (Кін, 86), Лінгард (Депа, 63), Мата, Мартіаль, Руні