Sport bigmir,  13 лютого 2016, 18:54
0
304
Кріштіану Роналду оформив дубль у матчі з Атлетиком

Реал обіграв Атлетик з рахунком 4:2 в матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії, який відбувся 13 лютого.

У матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії Реал на своєму полі приймав Атлетик із Більбао.

Уже на початку першого тайму мадридський клуб вийшов уперед. На 3-й хвилині зустрічі Роналду увірвався у штрафну з лівого флангу і влучним ударом відправив м'яч у правий від себе верхній кут воріт.

Атлетик після пропущеного м'яча став грати агресивніше, пресингуючи суперника на чужій половині поля. Така гра принесла свої плоди на 10-й хвилині. Тоді захисник Реала припустився помилки, невдало відкинувши м'яч на свого голкіпера. Ерас, опинившись з м'ячем перед порожніми воротами, відправив м'яч точно в сітку.

До перерви обидві команди мали шанси вийти вперед. Але більш вдалими виявилися футболісти Реала, які до кінця першого тайму ще двічі розписалися у воротах Атлетика. На 37-й хвилині зустрічі Хамес Родрігес з дальньої дистанції прекрасним ударом з дальньої дистанції зробив рахунок 2:1, а на 45-й хвилині зустрічі Тоні Кроос після чудової комбінації команди Зінедіна Зідана довів рахунок до 3:1.

Після перерви команди продовжили грати в тому стилі, який вони показували в першому таймі. На 52-й хвилині зустрічі Роналду міг довести рахунок до розгромного, але після його удару зі штрафного удар на себе прийняла штанга. А вже на 68-й хвилині зустрічі Атлетик міг скоротити відставання в рахунку після того, як захисник Реала знову помилився під час передачі у власному штрафному майданчику. Але Адуріс в останній момент не зміг пробити м'яч повз голкіпера.

На 82-й хвилині зустрічі Атлетик отримав реальний шанс скоротити відставання і навіть спробувати вирвати нічию. Рафаель Варан грубо зіграв проти Адуріса й отримав свою другу жовту картку, яка переросла в червону. Таким чином, Реал до кінця матчу залишався вдесятьох. Але Атлетик не зумів скористатися подарунком і на 87-й хвилині дозволив супернику пробити. Вийшовши на заміну в другому таймі, Лукас Васкас із правого флангу віддав відмінну передачу в штрафну на Роналду. Останній точним ударом зробив рахунок 4:1 і записав на свій рахунок дубль. Через три хвилини Атлетіку вдалося відігратися. Елустондно головою перевів м'яч у ворота Реала після подачі Де Маркоса. Цей гол і став останнім у поєдинку. Рахунок у матчі 4:2 і Реал здобуває чергові три очки в чемпіонаті.

Реал Мадрид - Атлетик 4:2

Голи: Роналду, 3, 87, Родрігес, 37, Кроос, 45 - Ерас, 10, Елустондо, 90+1

Реал Мадрид: Навас - Карвахаль, Рамос, Варан, Данило (Начо, 69) - Кроос, Модріч, Ковачич (Іско, 72) - Джеймс (Лукас, 81), Бензема, Роналду

Атлетик: Іраісос - Лекуе (Муніані, 69), Ечейта, Емерік Ляпорт, Баленсіага - Беньят, Іттураспе (Елустондо, 61) - Де Маркос, Ерас, Меріно (Вігера, 80) - Адуріс

Попередження: Варан, Модріч - Ечейта, Баленсіага

Вилучений: Варан, 83