Sport bigmir,  17 лютого 2016, 21:28
0
223
Барселона тричі переграла Куельяра

Каталонська Барселона виграла у Спортинга Х в перенесеному матчі чемпіонату Іспанії.

Подробиці і онлайн матчу: Спортинг - Барселона Трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Барселона зміцнила своє лідерство в чемпіонаті Іспанії, обігравши в перенесеному матчі хіхонський Спортинг з рахунком 3:1.

Барселона виграла дуже легко, повністю контролюючи хід гри, подовгу контролюючи м'яч і часто пробиваючи по воротах Куельяра.

Початок матчу видався дуже спокійним - довгий час на полі не відбувалося нічого цікавого, але це виявилося затишшя перед бурею, коли в перебігу шести хвилин було забито три голи.

Спершу Мессі взяв гру на себе і зважився на ювелірний удар з-за меж штрафного низом точно в кут воріт Куельяра.

Відповів Спортинг моментально. Алехандро Менендес Діас з лівого краю прострілив на дальню штангу на Карлоса Кастро Гарсію, який здорово переправив м'яч у ворота.

Але ще через чотири хвилин Мессі знову вивів свою команду вперед, коли після передачі Суареса опорною ногою здорово забив м'яч під поперечину.

У другому таймі Барселона продовжила контролювати гру і на 60-й хвилині могла оформляти комфортну перевагу, але Суарес не зміг з пенальті переграти Куельяра, який збив Неймара.

Але через кілька хвилин Суарес виправився, коли сам почав атаку, віддавши з гострого кута трохи назад на набігаючого вперед Ліонеля Мессі, і сам же звершив атаку ударом, отримавши від Мессі пас назад.

За великим рахунком на цьому гра закінчилася. Моменти біля команд виникали, але це були скоріше напівмоменти, та швидкості в грі помітно впали.

Таким чином, Барселона відривається від Атлетіко на 6 очок і від Реала на 7 очок після 24-х зіграних турів чемпіонату Іспанії.

Спортинг Х - Барселона 1:3

Голи: Кастро Гарсія, 27 - Мессі, 25, 31, Суарес, 67

На 62-й хвилині Луїс Суарес не забив пенальті (воротар)

Спортинг Х: Куельяр, Канелья, Мері, Ліхновський, Лора, Маскарель, Перес (Лопес, 69), Халилович, Менендес Дієс (Баррера, 74), Касесе, Кастро Гарсія (Родрігес Менендес, 69)

Барселона: Браво, Адріано, Матьє, Піке (Бартра, 81), Відаль, Туран, Бускетс (Маскерано, 80), Ракітіч, ​​Неймар, Суарес, Мессі