Реал обігрує Рому і приносить першу перемогу Зінедіну Зідану в Лізі чемпіон

0
529
Реал обігрує Рому з рахунком 0:2

Реал обіграв Рому з рахунком 0:2 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Подробиці і трансляція матчу: Рома - Реал Мадрид 0:2 трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Зінедін Зідан на посаді головного тренера Реала здобув першу перемогу в матчах Ліги чемпіонів. Його команда на виїзді обіграла Рому з рахунком 0:2 в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі обидва суперники діяли на високих швидкостях, але до небезпечних моментів справа не доходила.

Після перерви Реал став активніше грати з м'ячем, і зумів втілити свою територіальну перевагу в голи.

Спочатку на 57-й хвилині зустрічі Кріштіану Роналду з лівого кута штрафного красивим ударом закрутив м'яч у дальню "дев'ятку". А вже ближче до кінця зустрічі Хесе, який вийшов на заміну, подвоїв перевагу Реала.

Криштиану Роналду празднует забитый гол

Кріштіану Роналду святкує забитий гол
EPA / UPG

Небезпечні моменти були і у Роми. Але після ударів гравців італійського клубу м'яч не хотів летіти в сітку воріт.

Варто зазначити, що на остаточний результат зустрічі також вплинув арбітр зустрічі Павел Краловець. На 80-й хвилині зустрічі суддя повинен був призначити пенальті, коли Серхіо Рамос у своєму штрафному двома ногами зносив Флоренці. Але чеський арбітр не побачив в цьому моменті порушення правил.

Підсумковий рахунок зустрічі 0:2, і Ромі в матчі-відповіді, який вона зіграє в Мадриді, доведеться постаратися, щоб здобути потрібний результат для виходу в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Рома - Реал Мадрид 0:2

Голи: Роналду, 57, Хесе, 86

Рома: Щесни - Флоренці (Тотті, 87), Манолас, Рюдігер, Дінь – П’янич, Венкер (Де Россі, 77) - Салах, Наінгголан, Ель Шаараві (Джеко, 64) - Перотті

Реал Мадрид: Навас - Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело - Модріч, Кроос, Іско (Ковачич, 77) - Джеймс (Хесе, 82), Бензема, Роналду (Каземіро, 89)

Попередження: Варан, Рамос