Вольфсбург ледь не поплатився за розслабленість в матчі з Гентом

Sport bigmir,  18 лютого 2016, 00:10
0
292
Вольфсбург здобув перемогу в матчі з Гентом

Вольфсбург обіграв Гент з рахунком 3:2 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Вольфсбург ледь не поплатився за розслабленість в матчі з Гентом. Німецький клуб потужно розпочав першу половину зустрічі. За перші 45 хвилин зумів вразити ворота суперника лише один раз. Точним виявився удар Дракслера на 44-й хвилині зустрічі.

Після перерви "вовки" продовжили грати в своєму стилі і зуміли ще двічі відзначитися. Голи на свій рахунок записали Дракслер, який в матчі оформив дубль, і Крузе. Останній міг забити четвертий гол Вольфсбурга в цьому поєдинку, але влучив у штангу.

Після цього німці розслабилися і двічі пропустили після удару Кумса і Кулібалі. У кінцівці Гент влаштував справжній штурм воріт, але піти від поразки не зумів.

Гент - Вольфсбург 2:3