Тренер Генка: У першому таймі ми здулися

Sport bigmir,  18 лютого 2016, 09:45
0
86
Хейн Ванхазебрук сподівається, що в матчі-відповіді Генк зіграє по-іншому

Хейн Ванхазебрук вірив, що Генк зможе навіть зрівняти рахунок в матчі з Вольфсбургом.

"Краще б я почувався інакше, ніж зараз. І все-таки кінцевий результат виявився не таким вже й поганим. Звичайно, це був далеко не найкращий Гент. Чимало зіграли нижче від своїх можливостей. Я сказав гравцям, що цей матч потрібно почати на рівні Ліги чемпіонів, але в першому таймі ми здулися.

Почали другу половину добре, проте допустили грубу помилку, і нам забили гол. Ми з ентузіазмом вийшли на поле після перерви, але пропустили, а незабаром стали програвати і зовсім з рахунком 0:3. Тоді всі наші думки були тільки про те, як уникнути розгрому. Але ми змогли нав'язати супернику боротьбу. Відіграли один м'яч, повернулася віра у власні сили. Я навіть думав, що зможемо зрівняти рахунок.

Дивуюся, чому ми не могли так грати з самого початку. Сподіваюся, мої футболісти матимуть із цього уроки. Якщо ми будемо грати як сьогодні і в матчі-відповіді, то наші шанси пройти далі дорівнюють нулю. Якщо ж у нас вийде взяти гру під контроль і ми заб'ємо перший гол, суперник може почати нервувати", - зазначив Хейн Ванхазебрук.

Раніше повідомлялося, що Вольфсбург обіграв Генк з рахунком 3:2 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com