Тренер Вольфсбурга: Не змогли забити четвертий м'яч

108
Тренер Вольфсбурга: Не змогли забити четвертий м яч
Дітер Хекінг

Наставник німецької команди Дітер Хекінг радий гостьовій перемозі над бельгійським Генком.

"Перемога порадувала, це дуже успішний результат. Ми чудово грали протягом 80 хвилин. На жаль, Макс Крузе упустив момент, і ми не змогли забити четвертий м'яч. Після цього епізоду ми побачили, що команда зараз не так стабільна, як раніше. Може, тому, що нам не вистачало кількох гравців.

Вважаю, що в епізоді з першим пропущеним голом ми могли краще зіграти в обороні. Як, втім, і з другим. Дали супернику забити дуже вже легкий м'яч. Ми самі дозволили Генку повернутися в гру. Проте, ми виграли гостьовий матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і отримали перевагу перед домашньою грою.

Учора я говорив про те, що ми хочемо забрати додому хороший результат, тому перемога в гостях, звичайно, дуже радує. При цьому ми розуміємо, що в Вольфсбурзі не повинні допускати ніяких помилок, інакше Генк неодмінно за них покарає. Сьогодні вони це продемонстрували. Ми досягли непоганого результату, але через три тижні треба зберігати концентрацію протягом усіх 90 хвилин. Ми повинні скористатися таким хорошим розкладом", - вважає Дітер Хекінг.

Раніше повідомлялося, що Вольфсбург обіграв Генк з рахунком 3:2 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com