Луческу: Шальке створював багато проблем, але П’ятов їх вирішував

Sport bigmir,  19 лютого 2016, 08:27
0
274
Луческу задоволений грою своєї команди в матчі з Шальке

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу вважає, що нічия в матчі з Шальке - позитивний результат.

"Рахунок 0:0 дозволяє мати шанси на вихід в наступний етап. Ми очікували складної гри, так і вийшло. Давалася взнаки різниця між командою, яка провела вже багато офіційних матчів в чемпіонаті, і нами - ми не зіграли ще жодного офіційного поєдинку.

Якщо перший тайм був рівним в плані моментів біля чужих воріт, то в другій половині трохи більша перевага була у Шальке. Вони були більш агресивними в завершальній частині своїх атак. Але можу зазначити, що сьогодні дуже добре зіграв П’ятов: Шальке створював багато проблем, і Андрій їх вирішував.

Нам же в деяких гольових моментах біля воріт суперника, напевно, не вистачило холоднокровності. Шальке свіжіше виглядав фізично. Це нормально. У нас є ще тиждень для підготовки до другого матчу. Тепер ми добре знаємо потенціал цієї команди. Дуже шкода, що перед матчем-відповіддю ми втратили Кучера - він допоміг би нам на виїзді. Але ми будемо грати до кінця і намагатися використовувати шанси в Гельзенкірхені.

Хочу відзначити всіх своїх гравців без винятку: для першого матчу зіграли дуже добре! І два центральні захисники, і воротар... Гладкий дуже сильно бився! На жаль, були моменти, які він повинен був реалізовувати. Особливо в кінці другого тайму: якби пробив в один дотик, а не обробляв м'яч, можливо, він би забив.

0:0 - це позитивний результат. Він дає нам шанси на виїзді. Потрібно буде правильно цим результатом скористатися. Головне, що ми не пропустили в свої ворота. А якби забили, то взагалі було б чудово", - заявив Луческу.

Раніше повідомлялося, що донецький Шахтар зіграв внічию 0:0 з Шальке в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

За матеріалами: ФК Шахтер