Дніпро на зборах обіграв чемпіона Словенії

0
147
Матос відкрив рахунок в матчі

Голи Лео Матоса і Руїса принесли дніпропетровцям перемогу.

Дніпропетровський Дніпро на зборах в Туреччині переграв чемпіона Словенії Марібор в товариському матчі з рахунком 2:0.

Вже на шостій хвилині дніпропетровці відкрили рахунок. Після пасу в штрафну Едмар намагався вдарити через себе, але вийшла знижка на Лео Матоса, який і переправив м'яч у ворота. А на 82-й хвилині Джон Руїс обікрав захисника і перекинув м'яч через воротаря, подвоївши перевагу команди.

Склад Дніпра: Лаштувка (Кучер, 46), Адамюк (Томечак, 46), Гуйє Папа (Федецький, 46), Чигринський (Дуглас, 46), Матос Лео (Піко, 46), Едмар (Назаренко, 46, Назарин, 75) , Ротань (Політило, 46), Гама (Лучкевич, 46), Шахов (Безус, 46), Матеус (Руїс Джон, 61), Зозуля (Селезньов, 46).