Молодіжна команда Дніпра вийшла у фінал турніру в Індії

Sport bigmir,  20 лютого 2016, 11:08
0
310

Команда Дмитра Михайленка успішно виступає на міжнародному турнірі.

Дніпропетровський Дніпро U-21 зумів вийти у фінал міжнародного турніру Sait Nagjee Amarsee International Tournament. У півфіналі команда Михайленка переграла одноліток з англійського Уотфорда з рахунком 3:0.

В основний час глядачі голів не побачили, хоча моментів було достатньо і в однієї, і в іншої команди.

У підсумку було призначено екстра-тайм, і в його дебюті Владислав Кочергін, отримавши м'яч у метрах 20 від воріт, потужно і незручно для Сімпсона пробив з відскоком від газону - м'яч влетів у нижній кут воріт.

Після цього Дніпро не ослабив хватку і в наступні хвилини зміг зняти всі питання про переможця. Владислав Кочергін до голу додав асист, віддавши від бічної лінії штрафної передачу в центр Луньову, а Максим все зробив майстерно, першим рухом звільнившись від опіки захисника, а другим - направивши м'яч повз Сімпсона.

А закінчилося все тим, що на останній хвилині матчу захисник Уотфорда на значній віддалі від воріт відпасував назад Сімпсону, а голкіпер, який досхочу виручав сьогодні свою команду, так невдало підлаштовувався під м'яч, що в підсумку пропустив його у свої ворота.

Дніпро у фіналі, де 21 лютого зустрінеться з однолітками з бразильського Атлетико Паранаенсе.

"Дніпро" (U-21): Варцаба, Нагієв, Сваток, Ларін, Лопиренок, Васильєв, Кіричук, Когут, Ледньов, Кочергін, Вакулко, Луньов, Баланюк, Кіреєв

Голи: Кочергін (93), Луньов (109), автогол (120).