Sport bigmir,  21 лютого 2016, 19:08
0
219
Кріштіану Роналду не зміг забити пенальті

Реал Мадрид з Малагою зіграли з рахунком 1:1 в матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії.

Малага в рідних стінах не дозволила обіграти себе Реалу. Господарі відмінно почали поєдинок, створивши безліч небезпечних моментів. Але першими рахунок у матчі відкрили футболісти з Мадрида. Після розіграшу штрафного на 33-й хвилині гол забив Кріштіану Роналду, який, як було видно на повторі, відправив м'яч у ворота суперника, перебуваючи в положенні поза грою.

Через кілька хвилин Кріштіану Роналду міг подвоїти рахунок, але зірка світового футболу не зумів реалізувати пенальті, який сам і заробив. Його удар з «точки» парирував Камені.

Малага не здавалася і намагалася на рівних грати з іменитим суперником. Але, створюючи раз за разом небезпечний момент, м'яч летів повз ворота. Щастя посміхнулася футболістам господарів на 67-й хвилині зустрічі. Тоді Велігтон з правого флангу прострілив уздовж лінії воріт у штрафну Реала на Альбентосу, і останній ударом під поперечину вколотив м'яч у ворота.

На останніх хвилинах зустрічі Реал міг вирвати перемогу, але після потужного удару Хамеса Родрігеса з лінії штрафного м'яч парирував голкіпер Малаги Ідрісс Камені. Рахунок зустрічі 1:1 і Реал ще більше відстав від Барселони в турнірній таблиці.

Малага - Реал 1:1

Голи: Альбентоса, 66 - Роналду, 33

Малага: Каменес - Росалес, Альбентоса, Велігтон, М. Торрес - Хуанпу (Дуда, 89), Ресіо, Камачо, Орта (Форналс, 63) - Чоп (Санта Крус, 81), Шарлес

Реал: Навас - Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело - Модріч, Кроос, Ковачич - Іско (Джеймс, 75), Роналду, Хесе (Лукас Васкес, 61)

Попередження: М. Торрес, Велігтон, Шарлес, Камачо, Камені - Марсело

На 36-й хвилині Кріштіану Роналду не реалізував пенальті (воротар)