Баварія зіграла внічию з Ювентусом в першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  23 лютого 2016, 23:46
0
217
Томас Мюллер радіє одному з голів Баварії в матчі

Баварія з Ювентусом зіграли з рахунком 2:2 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Подробиці і трансляція матчу: Ювентус - Баварія 2:2 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Баварія активніше розпочала матч і володіла ініціативою весь перший тайм. Свій по-справжньому перший небезпечний момент команда Хосепа Гвардіоли створила на 13-й хвилині зустрічі. Тоді Роберт Левандовскі, перебуваючи на забійній позиції, віддав пас в центр штрафної на Мюллера. Але останній, перебуваючи в ідеальній позиції, не зумів влучити по м'ячу.

Продовжуючи володіти ініціативою в матчі, свій наступний момент біля воріт Ювентуса Баварія створила на 43-й хвилині, коли змогла відкрити рахунок в матчі. Тоді прохід Роббена по правому флангу завершився подачею на Дугласа Косту, і бразилець з лівого краю штрафного швидко скинув м'яч під удар Мюллеру, який ударом з центру штрафного майданчика і відкрив рахунок.

А ось італійський клуб за весь перший тайм може похвалитися двома закидами вперед, один з яких міг завершитися голом, якби Маріо Манджукич зумів дотягнутися до м'яча.

Після перерви Арьєн Роббен подвоїв перевагу Баварії, забивши гол на 55-й хвилині. Здавалося, що вже нічого не завадить мюнхенцям довести справу до перемоги. Але Ювентусу вдалося не тільки оживити гру, а й відігратися.

Спочатку на 63-й хвилині після помилки центральних захисників Баварії Манджукич своїм розрізним пасом вивів Дібалу 1 на 1 з голкіпером, і той не схибив. Нічию Ювентусу принесли футболісти, які вийшли на заміну. Мората з правого флангу віддав передачу в центр на Стуаро, який в падінні забив м'яч у ворота.

Рахунок зустрічі 2:2, який залишає прекрасні шанси для обох команд перед матчем.

Ювентус - Баварія 2:2
Голи: Диба, 63, Стураро, 76 - Мюллер, 43, Роббен, 55

Ювентус: Буффон - Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, Евра - Куадрадо, Хедіра (Стураро, 69), Маркізіо (Ернанес, 45), Погба - Диба (Мората, 75), Манджукич

Баварія: Нойєр - Лам, Кіммі, Алаба, Бернат (БЕНАТОВ, 74) - Відаль - Роббен, Алькантара, Мюллер, Коста (Рібері, 84) - Левандовскі

Попередження: Мората - Коста, Левандовскі, Відаль