Ребров: У першому таймі Ман Сіті на 100% використав наші помилки

Sport bigmir,  25 лютого 2016, 00:57
0
408
Ребров визнав заслуженість перемоги Ман Сіті

Головний тренер Динамо Сергій Ребров визнав справедливість перемоги Манчестер Сіті.

Головний тренер Динамо Сергій Ребров прокоментував поразку киян у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від Манчестер Сіті.

"Я думаю, що в першому таймі ми дали Манчестер Сіті проявити їхні найсильніші сторони. Втрачали дуже багато м'ячів у середині поля. Це та команда, яка тільки на цьому і будує гру - швидкі нападники, швидкі флангові гравці. Вони використовували на 100% наші помилки. Я думаю, ті м'ячі, які ми пропустили, і ті моменти, які були біля наших воріт, - це тільки наші помилки.

Звичайно, це досвід для наших гравців. Сподіваюся, вони самі розуміють, що на такому рівні припускатися таких помилок не можна. Ми вчимося, розберемо цю гру. Я думаю, що Манчестер Сіті заслужено виграв. Їхній підбір виконавців, особливо в атаці, - його видно неозброєним оком.

Динамо було затиснуте? Ми грали проти команди найвищого рівня. У плей-офф майже ніхто з хлопців не грав. За ним видно було, що вони були затиснуті. Особливо на полі видно, коли здійснюєш одну-дві помилки. Кілька разів Теодорчик не зачепився, кілька разів не вийшли в атаку, і вже видно було - команда боїться виходити в атаку. І вже за рахунок цього була перевага Ман Сіті.

А в другому таймі – напевно, і ми сказали в роздягальні, і самі хлопці подумали... 0: 2 - вже що може бути? Тільки 0:5. Заграли розкуто, забили м'яч, з'явилася впевненість. Могли забити ще, але, на жаль, пропустили на останніх хвилинах", - зазначив Ребров.

За матеріалами: football.ua