Тренер Манчестер Сіті: У матчі-відповіді нам доведеться непросто

Sport bigmir,  25 лютого 2016, 08:40
0
256
Мануель Пеллегріні

Мануель Пеллегріні зізнався, що після забитого гола Буяльського йому довелося похвилюватися.

"Я задоволений, що нам вдалося досягти позитивного результату. Ми перемогли в гостях 3:1, але боротьба не закінчена і найгірше, що ми можемо зробити, це подумати, що вже виграли протистояння з Динамо. У нас попереду багато матчів, в тому числі в Прем'єр-лізі. Нам потрібно бути повністю готовими до них і показати все, на що здатні. Сьогодні ми грали з дуже хорошою командою, в матчі-відповіді в Манчестері нам доведеться непросто.

Думаю, сьогоднішню гру можна розділити на дві частини. У першому таймі ми контролювали гру, забили два м'ячі і ще створили кілька моментів. У Динамо шансів не було взагалі. У другому таймі через подвійний рикошет нам був забитий м'яч, що додало Динамо впевненості. Були у нашого суперника ще моменти, нам довелося похвилюватися. Але потім ми перехопили ініціативу і забили ще один м'яч.

Сьогодні ми забезпечили перемогу і зробили досить серйозну заявку на вихід у наступний раунд. Але нам про цю гру вже потрібно забути, добре відновити сили і почати готуватися до Ліверпуля. Якщо з Ліверпулем зіграємо так само, як і з Динамо, вдасться досягти позитивного результату.

Нам потрібно було не тільки перекрити фланги, але і створити пресинг, в тому числі і на чужій половині поля. За рахунок цього вдалося домінувати в першому таймі і забити два м'ячі.

Ярмоленко? Він гравець дуже високого класу, щоразу, коли він брав м'яч, ми хвилювалися. Але проти нього грав Кліші, теж гравець дуже високого класу. Мені сподобалося, як він сьогодні виглядав", - заявив після матчу Мануель Пеллегріні.

Раніше повідомлялося, що Динамо програло Манчестер Сіті з рахунком 1:3 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За матеріалами: ФК Динамо Киев
ТЕГИ: Лига ЧемпионовДинамо КиевМанчестер СитиМануэль Пеллегрини