Тренер Шальке: Після другого гола наша команда опустила руки

0
588
Андре Брайтенрайтер

Андре Брайтенрайтер розчарований результатом матчу з Шахтарем у Лізі Європи.

"Ми всі дуже сильно розчаровані. Потрібно зазначити, що ми успішно стартували і добре почали грати. На третій хвилині після штрафного удару м'яч потрапив у штангу. Потім у нас був відмінний момент на сьомій хвилині, який потрібно було реалізовувати. Ми, звичайно, представляли цей матч зовсім інакше.

Після десятої хвилини Шахтар почав діяти агресивніше, а нам було дуже складно протидіяти. Перший м'яч ми пропустили через індивідуальну помилку. Потім знову була індивідуальна помилка, і це привело до другого пропущеного м'яча. Другий гол зламав нашу команду. Вона опустила руки і перестала вірити в себе.

Шахтар - дуже досвідчений клуб, який діяв спокійно і злагоджено. Потім ми пропустили третій гол. Думаю, ви всі розумієте: коли уступаєш 0:3, важко повірити в себе і повернутися в гру", - зазначив після гри Андре Брайтенрайтер.

Раніше повідомлялося, що Шахтар розгромив з рахунком 3:0 Шальке і пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи.

За матеріалами: ФК Шахтер