Трудова перемога: Що говорили гравці Шахтаря після матчу з Шальке

Sport bigmir,  26 лютого 2016, 11:42
0
392
Шахтар вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

Представляємо вашій увазі слова футболістів Шахтаря після матчу з Шальке, який відбувся 25 лютого

Мірча Луческу:

Необговорювана перемога. Ще раз хочу сказати: для команди, яка мала проводити матч-відповідь на виїзді, результат у Львові був позитивним. Ми готувалися саме до такої гри. Знали, що Шальке кинеться вперед і буде атакувати. Вони не могли чекати, поки йде час. А ми могли це робити. Мали терпіння і дуже організовано діяли в обороні. Добре проводили контратаки.

Марлос:

Перший гол був непростим. Так сталося, що м'яч прикотився ззаду. Довелося використовувати свою техніку і забивати п'ятою. Радий, що вдалося. Знали, що з Шальке буде важко, доведеться багато захищатися і діяти на контратаках. Так і вийшло, це принесло нам позитивний результат. Свій гол присвячую всьому Шахтарю. Ми - команда, і завжди будемо разом!

Факундо Феррейра:

Сьогодні ми багато бігали. Було непросто: суперник намагався контролювати м'яч, ми ж перехоплювали ініціативу і створювали вільні зони для розвитку контратак. Уже в першому таймі вдалося забити, а потім ми все більше додавали в цьому компоненті. Саме це було найважливішим в грі з Шальке, тому що всі три м'ячі забиті після контратак. Сьогоднішній матч дуже важливий для мене з точки зору впевненості в собі!

Ярослав Ракицький:

Сьогодні в перші 10 хвилин гравці Шальке створили два хороших моменти, потрапили в штангу, і Андрій нас виручив. Добре, що не пропустили. Потім вже налаштувалися, увійшли в гру, стали діяти більш агресивно, підказували один одному, билися. Здорово сьогодні грали на контратаках. Тайсон тікав, Вітя Коваленко демонстрував дриблінг, Феррейра теж молодець. Наші контратаки і зробили результат. Вся команда зіграла добре.

Сергій Кривцов:

Сьогодні зіграли на нуль - значить, основні завдання в обороні ми виконали. У першому таймі у суперника були моменти, а після перерви я їх не пригадаю. Ми дивилися матчі Шальке з Вердером і Штутгартом і зробили висновки, якою "зброєю" їх можна взяти. На старті нам потрібно було увійти в гру на чужому полі. Шальке почав з двох-трьох небезпечних епізодів, після чого ми розгойдалися і стали демонструвати свій футбол.

Раніше повідомлялося, що Шахтар розгромив з рахунком 3:0 Шальке і пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи.