Ван дер Меєр: Поки ми програли тільки бій

Sport bigmir,  2 березня 2016, 08:47
0
194
Сталь розгромно поступилася Дніпру в Кубку України

Ерік ван дер Меєр прокоментував кубковий поєдинок проти Дніпра, в якому його команда поступилася 0:3.

"Ми знали заздалегідь, що нас чекає складний матч. Гра обіцяла бути важкою, такою і вийшла, адже змагалися не з якоюсь там аматорською командою, а з дуже сильною і досвідченою командою Дніпро. Мені подобається динамічний пресинг футбол, але усвідомлював, що сьогодні це зробити буде просто неможливо.

Намагалися захищатися, як тільки могли, а своїй команді відразу сказав: один-два шанси попереду у нас все-таки буде. Думаю, всі пам'ятають, що на початку гри ця сама можливість перекинути голкіпера і відкрити рахунок у нас була.

Перший м'яч пропустили після дурного фолу в штрафному майданчику, тому для першого тайму мінімальне відставання було нормальним. У другому таймі гра йшла до помилки. В обороні не допрацювали ми, гра після цього закінчилася. І все-таки у нас був шанс забити, ось тільки Папа Гуйє виявився в потрібному місці і його відібрав. Так, програли 0:3, але можна знайти і позитивні моменти. Дніпро сьогодні виявився занадто хороший.

Паньків зіграв на дуже хорошому рівні, але виділяти я б його не став. До того ж у нас на цій позиції серйозна конкуренція, а кінцевий результат залежить від всієї команди. Навіть якщо воротар рятує постійно. Попереду другий матч проти Дніпра, поки ми програли тільки бій. Також посилено готуємося до суботньої гри з Олександрією", - сказав наставник Сталі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Дніпро відновив сезон з перемоги над Сталлю в Кубку України.

За матеріалами: ФК Сталь