Під час матчу чемпіонату Англії суддя зомлів

Sport bigmir,  2 березня 2016, 10:57
0
198
Кевін Френд

Резервний арбітр поєдинку Борнмут - Саутгемптон Кевін Френд знепритомнів під час матчу

У поєдинку 28-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Борнмут здобув перемогу над Саутгептоном з рахунком 2:0, резервний суддя матчу Кевін Френд зомлів.

Епізод стався в той момент, коли Френд збирався повідомити присутніх про кількість доданих хвилин головним рефері до першого тайму.

У приголомшливій тиші Майк Дін відразу ж дав свисток на перерву, в якому Кевіна привели до тями, але все-таки відправили до найближчої лікарні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що український хокеїст налетів на борт і зомлів.