Динамо обіграло Дніпро в чемпіонаті України

Sport bigmir,  5 березня 2016, 18:59
0
446
Динамо виявилося кращим від Дніпра

Завдяки серйозному голу Гусєва і точному удару Ярмоленка кияни здобули першу перемогу цього року.

Подробиці і онлайн матчу: Динамо Київ - Дніпро 2:0 Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Київське Динамо здобуло першу перемогу цього року, обігравши в 17-му турі чемпіонату України дніпропетровський Дніпро 2: 0.

Кияни активно почали матч, але довгий час моментів біля воріт Лаштувки не виникало. Фактично перша помилка захисників і привела до голу на 20-й хвилині, коли після удару Антунеш Лаштувка відбив м'яч перед собою, а захисники не встигли за Ярмоленком, який без перешкод відкрив рахунок.

Дніпро швидко оговтався від голу, моментами став перехоплювати ініціативу, але курйозно пропустив другий м'яч. Після того як арбітр зафіксував офсайд у динамівців, Чигринський віддав пас на Гуйє, який відпустив від себе м'яч і, вибиваючи, влучив в ногу Гусєва, від якої м'яч влетів у ворота.

У другому таймі Дніпро зіграв уже на рівних з Динамо, моменти були у обох команд, але Теодорчик не зумів реалізувати вихід один на один і ще кілька моментів біля воріт Лаштувки, а біля Дніпра кращий момент був у Зозулі, який на 60-й хвилині пробив поряд зі штангою.

Динамо - Дніпро 2:0

Голи: Ярмоленко, 20, Гусєв, 39

Динамо: Шовковський, Віда, Хачеріді, Драговіч, Антунеш, Гармаш (Сидорчук, 74), Гусєв (Яковенко, 71), Велозу, Буяльський, Ярмоленко, Теодорчик

Дніпро: Лаштувка, Федецький (Андерсон Піко, 83), Гуйє, Чигринський, Лео Матос, Ротань, Шахов, Матеус, Безус (Гама, 46), Лучкевич (Руїс, 46), Зозуля