Реал обіграв Рому і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  8 березня 2016, 23:38
0
319
Реал обіграв Рому за сумою двох матчів з рахунком 4:0

Реал обіграв Рому з рахунком 2:0 в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і за сумою двох зустрічі (4:0) вийшов у чвертьфінал

Подробиці і трансляція матчу: Реал - Рома 2:0 трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Реал зі старту поєдинку багато контролював м'яч, часто бив по воротах з дальньої дистанції, але в першому таймі реальні шанси вийти вперед мали футболісти Роми. Гості, які будували свою гру на контратаках, двічі за першу половину зустрічі виходили 1 на 1 з голкіпером. Спочатку на 14-й хвилині Салах вивів Джеко на «побачення» з Навасом, але удар останнього виявився неточним. А вже на 28-й хвилині сам єгиптянин вийшов 1 на 1 з голкіпером, але після його удару м'яч пройшов поруч зі штангою.

Небезпечний момент до перерви був і у Реала. На 33-й хвилині зустрічі Кріштіану Роналду вийшов на ворота Роми, але переграти Войцеха Щенсни зірка футболу не зуміла.

Після перерви малюнок гри не змінився: Реал більше атакував, Рома захищалася. Але на 50-й хвилині зустрічі римляни вивели Салаха один на один з голкіпером, і той, як і в перший раз, знову промазав.

Отримавши ляпас у вигляді небезпечної контратаки, футболісти Реала стали грати сміливіше і агресивніше, і на 64-й хвилині вони зуміли відкрити рахунок в матчі. Вийшовши на заміну Васкес прострілив у центр штрафного на набігаючого Роналду, і останній, випередивши захисника, штовхнув м'яч прямо в ворота. А через 4 хвилини вже сам Роналду асистував Хамес Родрігес, який встановив остаточний результат зустрічі.

Таким чином, Реал і в другому матчі обіграв Рому з однаковим рахунком 2:0, і вшосте поспіль зіграє в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Реал - Рома 2:0 (перший матч 2:0)
Голи: Роналду, 64, Джеймс, 68

Реал: Навас - Данило, Пепе, Рамос, Марсело - Модріч (Хесе, 76), Каземіро (Ковачич, 83), Кроос - Джеймс, Бейл, Роналду

Рома: Щенсни - Флоренці, Манолас, Зукановіч, Дінь - Пьянич (Ванкер, 46), Кейта (Майкон, 86) - Салах, Перотті, Ель Шаараві (Тотті, 74) - Джеко

Попередження: Данило - Зукановіч