Бенфіка пройшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  9 березня 2016, 20:57
0
423

Зеніт не зміг вдома переграти Бенфіку в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Португальська Бенфіка пройшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів, обігравши за сумою двох зустрічей російський Зеніт.

У першому таймі, незважаючи на мінімальну поразку в першому матчі, Зеніт на рідному "Петровському" обрав гру на контратаках. Така тактика могла стати фатальною, якби удари Жонаса і Ренату Саншеша були більш точними. Зеніт же показав, за рахунок чого має намір вигравати, лише наприкінці першого тайму.

А от у другому таймі переважали вже пітерці, які почали створювати більше моментів біля воріт суперника, один з яких зуміли реалізувати. На 69-й хв. Юрій Жирков на межі фолу виграв єдиноборство з Нелсоном Семеду, дійшов до штрафної і віддав пас у воротарський майданчик на Халка, якому тільки й залишалося, що переправити м'яч головою у ворота.

За такого рахунку гра переходила б в овертайм, але цьому не судилося статися. На 85-й хв. Рауль Гіменес наважився на випадковий удар з-поза меж штрафного, після якого м'яч мав опуститися під поперечину. Лодигін же у фантастичному стрибку перевів м'яч на поперечину, але лише для того, щоб Ніколас Гайтан спокійно переправив його в сітку головою з кількох метрів.

Після пропущеного м'яча Зеніт знітився і в компенсований час ще раз пропустив. Вийшовши на заміну, Таліска завдав сильного удару в ближній кут, на який не встиг зреагувати Юрій Лодигін.

Поразка 1:2 залишає Зеніт в ролі спостерігача за боротьбою в Лізі чемпіонів, а Бенфіка після Реала і Вольфсбурга може готуватися до жеребкування наступного раунду.

Зеніт - Бенфіка (1:2; перший матч - 0:1)

Голи: Халк, 69 - Гайтан, 85, Таліска, 90+6

Зеніт: Лодигін - Жирков, Ломбертс, Нету, Анюков (Смольников, 59) - Вітсель, Данні, Маурисіо (Юсупов, 82) - Кокорин (Шатов, 59), Дзюба, Халк

Бенфіка: Мораес - Фейса, Нільсон-Ліндельйоф, Елізеу, Семеду - Самарис, Гайтан, Піцці (Сальвіо, 73), Санчес - Мітроглу (Гіменес, 67), Жонас (Таліска, 90+2)