Воротар Реала встановив рекорд Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  10 березня 2016, 09:32
0
477
Кейлор Навас встановив рекорд

Кейлор Навас перевершив досягнення нідерландського стража воріт Едвіна ван дер Сара за кількістю хвилин без пропущеного гола

Голкіпер мадридського Реала Кейлор Навас, не пропустивши в матчі з Ромою, побив рекорд нідерландського стража воріт Едвіна ван дер Сара за кількістю хвилин без пропущеного гола.

Відстоявши на нуль в матчі "вершкових" проти Роми в Лізі чемпіонів, Навас восьмий раз зберіг свої ворота в недоторканності в розіграші найпрестижнішого європейського турніру.

29-річний воротар став першим футболістом в історії турніру, якому вдалося досягти такого результату в своїх стартових 720-ти хвилинах в турнірі. Таким чином, костаріканець перевершив в цьому показнику колишнього голкіпера Манчестер Юнайтед Едвіна ван дер Сара, який тримав свої ворота на замку 657 хвилин.

Однак, Навасу є до чого прагнути, адже абсолютний рекорд сухої серії в ЛЧ належить німецькому екс-футболісту Єнсу Леманну - 853 хвилини без пропущеного гола.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Реал обіграв Рому з рахунком 2:0 в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшов у наступний раунд турніру.

За матеріалами: football.ua