Динамо здобуває вольову перемогу над Карпатами

0
1074
Ярмоленко забив переможний гол

Програючи за ходом матчу, кияни зуміли здобути перемогу над Карпатами.

Поєдинки з Карпатами будь-якому клубу давалися важко, проте Динамо не можна було втрачати очки в контексті боротьби за чемпіонство.

Перший небезпечний момент виник біля Ярмоленка на 10-ій хвилині. Стінка з Гусєвим вивела гравця на ударну позицію, однак удар був неточним. Уже через п'ять хвилин на ударній позиції був Теодорчик, однак і поляку не вдалося замкнути простріл з флангу.

Після стартової активності за справу взялися Карпати. Львів'яни провели кілька небезпечних атак і в підсумку таки забили гол. Пас на Чачуа закінчився ударом, який Шовковський все-таки повинен був брати, але м'яч від голкіпера відскочив у ворота.

Динамівці явно не очікували такого повороту і в підсумку продовжували нагнітати обстановку і створювати небезпечні моменти. Але на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь Карпат.

Другий тайм знову почався з серії небезпечних моментів біля воріт Карпат. Один з таких моментів закінчився потужним ударом Теодорчика, що дозволив зрівняти рахунок в матчі. На досягнутому кияни не зупинилися і досить швидко вийшли вперед. Гармаш викотив м'яч на Ярмоленка і той точно вдарив з-за меж штрафної.

Повівши в рахунку кияни вже свого не упустили і довели справу до важливої ​​перемоги.

Карпати - Динамо 1:2

Голи: Чачуа, 28 - Теодорчик, 55, Ярмоленко, 64

Карпати: Мисак, Пластун, Гітченко, Костевич, Мірошниченко, Карноза (Окечукву, 70), Чачуа (Кравець, 79), Худоб'як, Ксьонз (Кожанов, 80), Бланко-Лещук, Кадімян

Динамо: Шовковський, Віда, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Гармаш (Оріхівський, 81), Гусєв (Яковенко, 86), Буяльський, Велозу, Ярмоленко, Теодорчик (Бесєдін, 78)

Попередження: Ярмоленко, Чачуа, Віда, Кадимян

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Динамо здобуває вольову перемогу над Карпатами