Кравець і Тащі допомогли Штутгарту уникнути поразки

Sport bigmir,  12 березня 2016, 19:50
0
1063
Артем Кравець

Українські футболісти взяли участь у виїзному матчі своєї команди в рамках чемпіонату Німеччини.

Українські футболісти Артем Кравець і Борис Тащі взяли участь у матчі своєї команди в чемпіонаті Німеччини.

Обидва українські форварда з'явилися на полі вже в другому таймі за рахунку 3:1 на користь господарів. Поява Кравця і Тащі позитивно позначилася на грі Штутгарта. Саме з пасу екс-гравця Чорноморця Лукас Рулл забив другий гол "швабів", а через п'ять хвилин Штутгарт зрівняв рахунок.

Інгольштадт - Штутгарт 3:3

Голи: Хартманн, 4, Лекі, 56, Лескано, 61 - Костіч, 9, Рупп, 79, Дідаві, 84 (з пенальті)

Інгольштадт: Озкан - Бауер, Хюбнер, Матіп, да Коста - Коен (Енгел, 85), Роджер, Крістіансен - Лекі, Лескано (Лекс, 90 + 2), Хартманн

Штутгарт: Титонь - Інсуа, Нідермайєр (Шуніч, 54), Швааб, Гросскройц - Діє (Кравець, 65) - Костіч, Гентнер, Дідаві, Рупп - Вернер (Тащі, 74)

Попередження: Нідермайєр, да Коста, Дідаві, Хюбнер, Гентнер