ПСЖ забиває дев'ять голів і оформляє чемпіонство

582
ПСЖ забиває дев ять голів і оформляє чемпіонство
ПСЖ оформляє чемпіонський титул

Паризький клуб в ефектному стилі забезпечує собі титул чемпіона Франції.

У матчі з безнадійним аутсайдером Труа у ПСЖ був чудовий шанс достроково оформити чемпіонський титул.

До завдання підопічні Блана підійшли з усією серйозністю. У першому таймі було забито три голи - Кавані, Пасторе та Рабіо відзначилися по одному разу. Однак на цьому гості не стали обмежуватися, і в другому таймі почалося справжнє шоу.

До 56-ої хвилини Златан записав на свій рахунок три голи. Ну а до кінця матчу рахунок і зовсім став 0:9. Автогол, другий гол Кавані і четвертий Ібрагімовича підвели риску під феєричним виступом команди в цьому розіграші чемпіонату Франції.

Рекордно раннє чемпіонство, за вісім турів до кінця. 24 перемоги, 5 нічиїх і 1 поразка у 30 турах. Відрив у 25 очок від другого місця. Домінування ПСЖ на внутрішній арені досягло загрозливих масштабів.

Труа - ПСЖ 0:9

Голи: Кавані, 14, 75, Пасторе, 18, Рабіо, 19, Ібрагімович, 46, 53, 56, 89, Соньє, 59 (аг)

Вилучення: Карабу, 74