Луческу: Не зрозумів, чому матч судив саме київський арбітр

1
1492
Мірча Луческу

Наставник Шахтаря Мірча Луческу визнав заслуженість перемоги Дніпра.

"Заслужена перемога Дніпра - нічого не обговорюється. Вони хотіли набагато більше і були більш агресивні. З їхнього боку було більше руху. Дніпро краще адаптувався до такого непростого поля і виглядав тактично грамотно. Суперник грав просто: було багато довгих передач, футболісти лінії атаки дуже добре приймали м'ячі, чіплялися за них. Тому результат, на жаль, відповідає.

Можливо, він виявився занадто великим. Все могло змінитися, якби Феррейра реалізував вихід один на один за рахунку 1:1. Але він не забив... На останніх хвилинах тайму забив Шахов. Вся гра, в тому числі з нашого боку, була дуже нервовою і агресивною.

Зрозуміло, що ми вийшли на поле після важкого матчу з Андерлехтом. Можливо, була і моя помилка - в тому, що я залишив Кучера, Ракицького та Ісмаїлі на лавці, щоб вони були свіжими в Брюсселі. Ні Кривцов, ані Ордець, на жаль, не були на рівні сьогоднішньої гри. Їм було важко впоратися з агресивністю і швидкістю Зозулі та Матеуса. М'ячів так і було забито: через наполегливість нападаючих Дніпра.

Не зрозумів, чому сьогоднішній матч судив саме київський арбітр. Дуже важлива гра. Напевно, можна було призначити іншого суддю, щоб не було зайвих розмов. А в цілому перемога Дніпра взагалі не обговорюється.

Зрозуміло, що зараз у нас пріоритет - Андерлехт. Якби не було гри через два-три дні, то напевно я б виставив повністю основний склад, і, можливо, щось би змінилося. Міг сьогодні зіграти Тайсон, але я його притримав для того, щоб він повністю відновився до поєдинку з Андерлехтом", - сказав після матчу з Дніпром Мірча Луческу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Шахтар розгромно програв Дніпру.

За матеріалами: ФК Шахтер