Sport bigmir,  15 березня 2016, 09:35
0
164
Тренер Динамо Київ Сергій Ребров

Головний тренер Динамо Сергій Ребров прокоментував майбутній матч-відповідь з Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів

"До матчу ми готувалися так, як і до першої гри з Манчестер Сіті. Ми проаналізували помилки, які допустили в матчі в Києві.

Чому зіграли різні тайми в першому матчі? Думаю, що після перерви пішла та нервозність у гравців, яка була в першому таймі. Зіграли в хороший футбол, створювали небезпечні моменти. Забили один м'яч, але могли забити ще. На жаль, в кінці ми пропустили.

Думаю, шанси у нас є. Так, їх не багато, але вони є. Якщо футболісти, які вийдуть на поле, будуть грати розкуто, а не спокійно, так як вони вміють, то у нас є шанси. Повірте, на полі буде команда, яка буде боротися за результат, незалежно від того, який був результат першого матчу.

У Манчестер Сіті криза? Так, я дивився дві гри з Ліверпулем, як вони грали з Астон Віллою і Норвичем. Сіті показував хороший футбол, просто опоненти теж були сильними. В Англії сильний чемпіонат, і не дарма ця ліга вважається найкращою в світі.

Відсутність Рибалки? Звичайно, це втрата. Він в минулому сезоні провів всі ігри в основному складі, а також в першому колі цього сезону. Звичайно, це втрата, але у нас є футболісти, готові їх замінити. На його позиції може зіграти Велозу, який дуже старається, щоб потрапити в збірну Португалії і поїхати на Євро-2016. Є ще Петрович і Корзун. У нас є футболісти, які можуть зіграти на цій позиції. У них є шанс, яким вони, я сподіваюся, скористаються.

Конфлікт з Гармашем? Чому? Я випускаю його на поле... Я не розумію, чому хтось думає, що у мене є якийсь конфлікт з Денисом. Немає жодного конфлікту! Якщо футболіст на полі не виконує вимоги в атаці або обороні, то ми висуваємо до нього претензії. Якщо він цього не розуміє, ми його змінюємо.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті - Динамо відбудеться 15 березня в Манчестері. У першому матчі Ман Сіті здобув перемогу з рахунком 3:1

Зазначимо, що на сайті буде текстова онлайн трансляція поєдинку, який розпочнеться о 21:45.